Mari0

1.6

Portal'ı sever misiniz? Peki ya Mario'yu? O zaman bunu da seveceksiniz

4.0

2

396.2k

Bu uygulamayı oyla

Mari0 senaryoları, karakterleri ve Klasik Super Mario Bros'un oynanabilirliğini çok klasik olmayan Portal'ın çığır açan mekanikleriyle birleştiren bir platform oyunudur.

Bu yüzden, oyuncu efsanevi Super Mario'nun seviyeleri boyunca Mario'yu kontrol eder fakat minik eklemeler vardır, örneğin tüm oyun boyunca oyuncular ünlü 'portal silahını' senaryonun herhangi bir yerinde portal oluşturmak için kullanabilir. Bu portallarla oyuncu düşmanları oyundan atmaktan oyunda ilerlemeye kadar her türlü şeyi yapabilir.

Oyuna başlamadan önce, elbette bir çok seçeneği düzenleyebilirsiniz. İlk olarak, Mario'ya otuzdan fazla şapka giydirebilirsiniz. Sonra, Mario'nun hem kıyafetlerinin rengini hem de oluşturduğu portalların rengini değiştirebilirsiniz.

Bu karakter kişiselleştirme olayı özellikle arkadaşlarınızla çoklu oyun modunda oldukça pratiktir çünkü oyun, aynı anda aynı oyunda portallar piyasaya sürmesi için dört Mario'ya kadar izin verir.

Çoklu oyuncu seçeneği ve seviyelerinin fazlalığı yetmiyormuş gibi bir de Mari0'da kendi seviyelerinizi oluşturabileceğiniz bir seviye editörü mevcuttur ve çok daha iyisi siz de başkalarının oluşturduğu seviyelerde oynayabilirsiniz.

Mari0 mükemmel bir oyundur ve özellikle arkadaşlarla oynandığında çok daha eğlenceli olabilen bir platformcudur. Üstelik, beş megabayttan daha az yer kaplar ve tamamen ücretsizdir. Daha fazla ne istenebilir ki?
Uptodown X